Header

Mija kolejny rok, który wypadałoby podsumować. Minął on szybciej niż mogłoby się wydawać i zupełnie inaczej niż myślałam. Niektóre sprawy zostały zamknięte i zapomniane, niektóre dopiero się zaczynają, inne są zakończone lecz niezapomniane. Ogólnie rzecz biorąc mam prawo stwierdzić, że był to nie tylko dobry a raczej bardzo dobry rok. Jak zawsze wydarzyło się wiele spraw, które nie powinny się wydarzyć, lecz jednak przewagę mają te dobre wydarzenia. Opowiem może w skrócie jak przebiegał 2011 rok. Rozpoczął się niezbyt fortunnie.

1)Styczeń był ciężkim miesiącem. Impreza sylwestrowa nie udała się tak jak powinna. Rozpoczął się nowy semestr, w którym nie do końca dobrze mi szło, chociaż bardzo się starałam.

2) W lutym obchodziłam swoje 17 urodziny, które wyprawiłam na nieco skromniejszy wzór amerykańskiej wersji programu "My super sweet 16".


3) Marzec - Kwiecień : tak jakoś powoli coraz lepiej zaczynało się układać. Wiosna, Wielkanoc, coraz cieplejsze i dłuższe dni. Wycieczka do Szwecji. Nic jednak szczególnego w tych miesiącach .4) Maj: Dwutygodniowa przerwa od szkoły, wycieczka do Borj Cedria , bardzo fajny biwak klasowy.5) Czerwiec: Lato pełną parą, wesele Łukasza i Honoraty, zakończenie w końcu z całkiem dobrym efektem na świadectwie roku szkolnego i rozpoczęcie najwspanialszych wakacji w moim życiu.


6) Lipiec - Sierpień: cudowne wakacje, Trzechowo --> Warszawa --> Złote Piaski --> Hannover:


7) Wrzesień: Początek roku szkolnego, kilka ciekawych wycieczek, imprez itp. Szkolne życie towarzyskie czas zacząć. Monia w Samorządzie Szkolnym i Młodzieżowej Radzie Powiatu. Wymiana międzynarodowa Diepholz:


8) Październik - Łódź, Koncert 30 Seconds To Mars, Monia w Echelon:


9) Listopad - wciąż brak zimy, wieczna złota jesień, wyjazd do Brome:


10) Grudzień - nadal bez śniegu, uroczystość rozdania dyplomów na UG, podążanie za celem na przyszłość, moje dobroczynne Mikołajki, Święta Święta i po świętach :No to tak właśnie mniej więcej w baaaardzo dużym skrócie wyglądał mój rok. Niestety nie miałam wszystkich zdjęć na kompie i oczywiście niektórych wolałam nie udostępniać hihi. Jutro jedna z najlepiej zapowiadających się imprez ever ! Nie mogę się doczekać.

Kochani, z okazji zbliżającego się 2012 roku pragnę wszystkim, wszyściutkim złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby ten przyszły rok był pełen niesamowitych wrażeń i samych dobrych przygód. Starajmy się wszyscy być coraz lepszymi ludźmi. Chociaż to czasem nie jest łatwe. Życzę Wam, abyście osiągnęli wszystko czego pragniecie i aby udało Wam się spełnić każde noworoczne postanowienie. Dążcie nieustannie do spełnienia swoich marzeń, wszystkie je zamieniajcie na cele. Bo tylko spełniając własne marzenia możemy osiągnąć pełnię szczęścia. Nie zważajmy na przeciwności losu i osiągajmy najwyższe szczyty! Pamiętajcie, że życie nie musi być idealne, aby było piękne.

Na zakończenie chciałabym także bardzo podziękować Wam za ilość "lików" mojego bloga na facebook'u oraz za to, że wciąż mam dla kogo pisać. :* Całuski .Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments