Header

Spacer po wschodnim wybrzeżu, czyli majowej fotorelacji ostatnie części:"Uporządkuj swoje życie, uporządkuj swoje myśli, uporządkuj swoje marzenia." 


Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Bycie silnym, to często okazywanie słabości tak, by nikt nie widział. przetrwać kolejny tydzień...
Ulubione słowo na P? - PIĄTEK !

Likes

Comments

"Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą." 

Ciągle mam mnóstwo zdjęć z mojej śródziemnomorskiej wyprawy po wyspach, więc czeka was jeszcze kilka fotorelacji. Podróże to dla mnie chyba większa pasja niż moda i fotografia. Poznawanie nowej kultury, odkrywanie nowych lądów to najwspanialsze doświadczenia, jakie człowiek może przeżyć. Zastanówmy się, o ile bardziej bogatsze jest wnętrze człowieka, którego oczy widziały więcej. Nie ważne jest więc jakiej firmy nosisz torebkę, jakim jeździsz samochodem i ile tygodniowo wydajesz na nowe ciuchy. Najważniejsze jest mieć o czym opowiadać, mieć co wspominać, bo tego właśnie nikt nie jest w stanie Ci zabrać, nikt przecież nie odbierze Ci wspomnień. Takie tam moje filozoficzne przemyślenia na dziś. Jestem taką osobą, która zbyt długo w jednym otoczeniu nie jest w stanie wytrzymać. Nie potrafię spędzać za dużo czasu w tym samym gronie ludzi, nie potrafię codziennie budzić się w tym samym łóżku i jeść śniadanie w tym samym miejscu. Nie potrafię pić kawy wciąż z tej samej filiżanki i nosić ciuchów z tej samej szafy. Jestem osobą, która potrzebuje zmian częściej niż inni. Kiedy następuje moment, gdy czuję potrzebę kompletnej zmiany w sobie - zmieniam wszystko co jest na zewnątrz. Ostatnio zmieniłam kolor włosów, wczoraj przemeblowałam pokój. Ostatnio zamiast latte machiato piję cappucino, a zamiast whiskey - rum (hehe). Pora by zmienić też coś w sobie, już nawet wiem co. Zrobiłam listę (nie marzeń) lecz celów. Jestem sobą, szczególnie jeśli ludziom się to nie podoba, bo ja właśnie taka jestem, za co nie przepraszam.


  (Mallorca, S'illot)

+ music: 

Likes

Comments

Playa de Sa Coma:

Przetrwałam czwartek. Teraz wystarczy wytrzymać jeszcze jutrzejszy dzień i można zacząć boski weekend bez konkretnych planów póki co. Jeeej zaczynam zauważać w sobie kompletne lenistwo, co nie wróży nic dobrego. Wcześniej miałam w sobie tyle energii, ale ostatnimi czasy jedyne o czym marzę to się nareszcie wyspać. Czemu nie śpię? Kładąc się do łóżka jest co noc tyle do przemyślenia, że ledwo zamknę oczy Słońce zagląda przez okno by mnie znów obudzić. Otwieram oczy i jest kolejny poranek, kolejny dzień, kolejne szanse i wieczór pełen wspomnień i znów noc pełna przemyśleń. Znacie to? :)olejmy jutro : 
Likes

Comments

Tym razem fotorelacja z malowniczego S'illot:
a zaraz zabieram się za oglądanie GG. Pogoda nie jest ostatnio ciekawa, ujemnie wpływa na moje samopoczucie.
Teraz wystarczy przeżyć jutrzejszy najgorszy dzień tygodnia, który dłuży się jak żaden inny. I wnet mamy weekend, który zamierzam cudnie zagospodarować. Jakieś propozycje? :D


Likes

Comments