Header

Ja w trochę innej "złej" odsłonie, czyli sesja i jej kilka efektów: 

__________________

Kiedyś w Twoim życiu pojawi się ktoś,
dzięki komu zrozumiesz,
dlaczego z nikim innym Ci nie wychodziło. 


Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Znów zaniedbuję bloga, co jak zwykle tłumaczy mój absolutny brak czasu. Sama nie rozumiem jak można być tak zajętą osobą nie robiąc nic konkretnego i żyjąc bez planów. Gdy zapytasz mnie dziś: co robisz jutro? Odpowiem - nic. Ale jutro znajdzie się tak wiele zajęć, że nawet nie zauważę jak szybko minął kolejny dzień. Już tylko pozostał tydzień rozkosznej wolności życia w nicnierobieniu. Trzeba jak najlepiej wykorzystać te ostatnie dni. Na szczęście mam świetne plany na przyszły weekend. Kochana stolico przygotuj się na mój kolejny warszawski podbój! :) 
Póki co mam dla Was kilka inspirujących zestawów ciuchowych na wielkie Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/2013 : 

- styl klasyczny:


- sukienki z kołnierzykiem:


- na luzie, w spodniach: 
__________________

Coś jakby nie wiem, a nie wiem, bo ten level zamknęliśmy przed niebem.


Likes

Comments

Minął kolejny weekend wakacji. Czas nieubłagalnie gna do przodu. Wszystko wokół się zmienia niewyobrażalnie, a my nie jesteśmy w stanie wszystkiego ogarnąć w swoich głowach. Zbliża się najtrudniejszy semestr w całym szkolnym życiu, jestem zupełnie bezsilna wobec swojej przyszłości. Dlatego więc pora zostawić przeszłość w tle i ustalić nowe priorytety żyjąc teraźniejszością. Ale póki co w planach jest 13 cudownych dni wakacji. Na imprezowo? How we do party? 


...
Love, love, love. What is it good for? Absolutely nothing.Likes

Comments

Prawie godzina 3:00 w nocy, a wciąż na nogach. Wczorajszy dzień zaczął się dla mnie o godzinie 6:00... niedługo minie doba bez spania. Wszystko dlatego by przemienić swój cudowny dziewczęco-różowy pokój w new design, czyli remont remont remont. I już prawie wszystko gotowe. Jutro również pobudka z rana, bo szkoda marnować wakacji. Tak szybko minęły... Życie zatoczyło niewyobrażalny krąg, nigdy nie pomyślałabym, że wszystko wokół może tak szybko się zmieniać. I czasem mam dziwne wrażenie, że jestem najnormalniejszą osobą na tym zdziwaczałym świecie. Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi. Możesz zamknąć swoje oczy na rzeczy, których nie chcesz widzieć, ale nie możesz zamknąć serca na rzeczy, których nie chcesz czuć.
Likes

Comments

Fotorelacja:

 

więcej zdjęć na INSTAGRAM: monistrawberry

***
Ucieczka od emocji nigdy się nie udaje. Trzeba się z nimi zmierzyć, poradzić sobie z nimi.. i z ludźmi, których dotyczą. 

Likes

Comments