Header

Kolejny weekend dobiega końca. Nastał moment odliczania do piątku. Nie lubię niedziel. To najnudniejsze dni tygodnia. Chociaż byłaby nie wiadomo jak bardzo ciekawie zagospodarowana, niedziela to niedziela, dzień przed okropnym poniedziałkiem. Pocieszający jest fakt, że został już tylko miesiąc do mojego ulubionego świeckiego święta w roku - Halloween. Dziś spędziłam rodzinne popołudnie na tzw. "Dożynkach" w Bolesławowie. Było to ciekawe doświadczenia. Miałam okazję zobaczyć wiele ciekawych odmian zwierząt hodowlanych. Można było kupić wiele rodzajów ciekawych pięknie pachnących przypraw, naturalnych wyrobów spożywczych i innych. Kupiłam również dynię "lampion" na Halloween. Jestem przeszczęśliwa jej widokiem na parapecie, aczkolwiek muszę schować ją, bo oficjalne zapalenie tego lampionu nastąpi 31 października. :))) Już nie mogę się doczekać! Czas wymyślić i zorganizować "Halloween party". Słodycze albo psikus ? ;> A właśnie co do słodyczy.. Od jutra zaczynam dietę. Dobra dieta zawsze spoko. Czyli Monia bierz się w garść, mniej słodyczy, mniej fast foodów, mniej alkoholu. Wiele prawdziwych myśli wypowiada się jako żarty .

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Nie zawsze można coś naprawić, ale zawsze można zacząć od nowa...Weeeź się w garść. ok. 
A w mojej głowie niebezpiecznie nic...

Ludzie zawsze będą dla ciebie źli, jeżeli konieczność nie zmusi ich do tego, by byli dobrzy.
    - Niccoló MachiavelliLikes

Comments

Cześć :) Dzisiejszy dzień jakże zachwycający, składa się z mojej ulubionej liczby - 22. Jest to również dzień 22. rocznicy ślubu moich rodziców, których z tego miejsca serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na nowej i starej drodze życia, jaką od tych dwudziestu dwóch lat prowadzicie. Resztę życzeń złożę na żywo o godzinie 22:22 ! 
Niestety pewien przerażający fakt jest taki, iż kolejny dzień weekendu spędzam w kochanym łóżeczku. Jaka to ironia losu, że gdy podczas męczącego tygodnia naszym największym marzeniem jest móc pozostać w łóżku przez cały dzień, przeziębienie i grypa dopada nas dopiero w piątkowy wieczór. Lato odeszło okropnie za szybko, ale w tym roku o dziwo zdążyłam świetnie przygotować się na nadchodzącą jesień. Kupiłam słoik miodu, czosnek, codziennie łykam wit. C, magnez i Calcium... Nie wspomnę już o Actimelach... Wszystko na nic.. Natury oszukać ani przechytrzyć nie można. Jestem takim typem organizmu, który pierwsze temperatury poniżej 5st. Celsjusza odczuwa najmocniej i najszybciej łapie infekcje.. Otóż mimo "skutecznej" ochrony odwiedził mnie mój cudowny przyjaciel - katar, kaszel i koleżanka podwyższona temperatura. Wrrrr nie lubię tego -,-nic nie zdziałam, chociaż szał dopada mnie w domu. Weekend, na który tak bardzo czekałam, na dobry chillout, na regenerację sił.... odporność spadła poniżej zera. Zatem na te wietrzne, chłodne pogody najlepszym rozwiązaniem są - swetry. Oto (z nudów) przygotowałam dla Was kilka inspirujących sweterków, które możecie zakupić podczas jesiennej kolekcji lub w second handach:
My potrzebujemy ludzi. Niezależnie od tego, jak bardzo ich nienawidzimy. Potrzebujemy porozmawiać. O pogodzie. O herbacie. O ciastku. O czymkolwiek. Musimy mówić. Inaczej słowa wewnątrz robią z nas wariata.

Likes

Comments

Nadchodzi moment, gdy zdajesz sobie sprawę, że nie chcesz być jak ludzie, którzy Cię otaczają... 
A jeśli udajesz, że nie masz serca, to po pewnym czasie możesz je stracić, i nawet tego nie zauważyć. 
I wtedy nadchodzi ten dziwny stan, nie masz siły płakać, nie masz siły się uśmiechać, tkwisz w beznadziejnie obojętnej pustce. Największą krzywdę wyrządzamy sobie sami, żyjąc złudzeniami. Może tak naprawdę ja chcę niemożliwego ? 


"Zmienność nastrojów mnie wykańcza... nie tylko innych osób, ale też, a może przede wszystkim - moja. ze skrajności w skrajność... odpycham przyjaciół, żeby za chwilę za nimi tęsknić... rezygnuję z imprezy, a potem żałuję tego... śmieję się, a po chwili mam ochotę wybuchnąć płaczem... oj, M. czas się ogarnąć. Jedyny problem jest taki, że nie znam na to sposobu... Jestem zbyt skomplikowana."i bywa czasem tak, że nie wiesz co masz robić, nie wiesz komu wierzyć. i czasem też bywa, że nie masz komu o tym powiedzieć, bo nikt Cię akurat teraz nie zrozumie.

Likes

Comments

Czasami jedna chwila może nam oddać wszystko, a czasami dzięki jednej chwili możemy zyskać to, o czym zawsze marzyliśmy. To, co warte posiadania, nie jest łatwe do zdobycia. 
Likes

Comments