HeaderZostałam nominowana do Liebster Award. Za nominację dziękuję autorce "Raampam". Oto pytania, na które udzieliłam odpowiedzi, w związku z wytypowaniem:

1. Jak zaczęła się twoja przygoda z blogowaniem?

Od dawna przeglądałam wszelkiego rodzaju blogi modowe i lifestyle, interesowałam się tym. Sama posiadałam jedynie konto na photoblog.pl, ponieważ jednym z moich hobby była fotografia. Umieszczałam tam sporo zdjęć robionych przeze mnie, jak i zarówno zdjęć, na których sama byłam. Często również przy zdjęciach dodawałam notki, krótkie opisy dnia, porady, czy zwykłe cytaty. Nie pamiętam kto, ale kiedyś ktoś z użytkowników photobloga zaproponował bym przeniosła konto na bloggera, gdzie bardziej niż na zdjęcia zwraca się uwagę na tekst. W tym właśnie miejscu miałam okazję trochę więcej pisać. Tak właśnie w ogromnym skrócie powstał mój blog.

2. Jakie jest twoje największe hobby?

Moim największym hobby jest, chyba właśnie, moda. Fotografia jednak przegrała z nią bezkonkurencyjnie. Oglądanie w sieci, czy też na żywo nowych trendów, zdobywanie wiedzy na temat kultury i historii mody, poznawanie ciekawych trików modowych, nowych kolekcji, wzorów itp sprawia mi ogromną przyjemność.

3. Mini, midi czy maxi?

MINI !

4. Jaka nowość modowa z 2012 roku skradła twoje serce?

Jeśli chodzi o ciuszek to z pewnością – pikowana kurtka jako element elegancki, jeśli natomiast chodzi o motywy to baaardzo podoba mi się połączenie czerni ze złotem, co do tej pory raczej się nie zdarzało, bądź zdarzało bardzo rzadko (zazwyczaj mamy do czynienia z czernią połączoną ze srebrem, złote elementy kojarzymy z jasnymi materiałami).

5. W jakim celu założyłaś bloga?

Założyłam go jako swojego rodzaju pamiętnik, później zyskał wiele innych zastosowań czerpania z niego korzyści i już nie tylko dla mnie, ale również dla czytelników.

6. Czy twoje początki w blogowaniu były trudne?

Początki zawsze są trudne. Największa trudność polega na tym, aby zyskać jakieś zrozumienie wśród odbiorców, czyli prościej - zyskać czytelników. Później pojawia się problem z akceptacją w tym „prawdziwym świecie”… Ludzi trzeba nauczyć tego, żeby potrafili odróżnić Ciebie od osoby, którą jesteś w sieci.

7. Jak przyjęły Cię inne blogerki do swojego grona?

Bardzo często kontaktuję się z innymi blogerkami. Kontakt często polega na współpracy, na wymienianiu się poglądami, zainteresowaniami. Czasami mamy do siebie pytania. Generalnie blogerki to zazwyczaj bardzo miłe, otwarte osoby.


8. Ile czasu dziennie poświęcasz swojemu blogowi?

Codziennie przeglądam statystyki i czytam komentarze. Notki piszę średnio raz, dwa razy w tygodniu podczas zwykłego tygodnia, częściej jeśli mam dni wolne.

9. Jaki jest twój ulubiony kolor?

Wiem, że brzmi dziwnie, ale chyba – czarny. Jest taki unikatowy, zawsze modny. Podobają mi się czarne sukienki, telefony, samochody, buty.. 


10. Ile masz lat?

Jeszcze 18


11. Blogowanie wpływa na twoje życie negatywnie czy pozytywnie?

Jak najbardziej – pozytywnie. 


__________________________________
Oto lista blogów nominowanych przeze mnie: 
+++++++++++

Pytania:
1. Dlaczego blog?
2. Jakie jest twoje największe marzenie?
3. Hobby?
4. Jak w 3 słowach opiszesz swój styl? 
5. Czy za lepsze uważasz polskie blogi modowe, czy zagraniczne?
6. Jaki wpływ ma blog na Twoje codzienne życie?
7. Co najbardziej cenisz w swoich notkach?
8. Jak przedstawiają się statystyki Twojego bloga?
9. Jaką preferujesz muzykę?
10. Jak długo prowadzisz bloga?
11. 3 wady i 3 zalety?

Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania. Nominacja ta daje możliwość rozpowszechnienia blogów. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby nominującej Cię . Później Ty nominujesz 11 osób oraz zadajesz im 11 pytań wymyślonych przez Ciebie. Nie można nominować bloga, który Cię nominował. 

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Na ten jeden dzień czekałam całe swoje życie - studniówka. Szał i gorączka tydzień przed samą imprezą. Wszyscy krzątają się po sklepach, by znaleźć odpowiednią kreację, buty, biżuterię. Dobrać idealne dodatki. Potem przychodzi sam uroczysty dzień. Od rana na nogach. Umówiona wizyta u fryzjera. Tuż przed nią przeglądam jeszcze milion stron poszukując inspiracji. Później wychodzę ze studia fryzjerskiego zupełnie zadowolona. Nadchodzi czas dla paznokci, makijażu itp. Wszystko już prawie gotowe, godziny lecą jak minuty. Jestem tuż przed wyjściem. Widzę błyszczące oczy mamy, która przeżywa pierwszą studniówkę swojej córki. Ostatnia próba poloneza, trochę plączące się nogi w walcu, lekka trema i nagle ten moment, gdy na sali wokół stoi widownia składająca się z grona nauczycieli i rodziców. Wszyscy wokół bardzo poważni, pięknie ubrani, olśniewająco wyglądają. Rozpoczyna się polonez, wszędzie błyska flesh, łzy w oczach rodziców i nauczycieli mówiące "oni są już... dorośli". Cichnie polonez i w tle leci cudowna muzyka do walca. W dłoniach czerwone róże. Walc - idealnie, bez zaplątanych nóg, na 15-cm szpilkach. Część oficjalna, zdjęcia klasowe, zdjęcia z podwiązkami, uroczysta kolacja i niesamowita impreza do rana. Jeśli mam być zupełnie szczera, mimo iż ten dzień minął szalenie szybko, nie mogłam go sobie lepiej wyobrazić. Zawsze w pamięci ta uroczystość. :) (ja - 7 od prawej)


Póki co nie mam wiele zdjęć, udostępnię z pewnością później. 

Likes

Comments

Czaszki to już nie tylko stały motyw imprez w Halloween. I chociaż wszystkim wydaje się ograny i powszechny, jego ekspansja w świecie mody trwa. Można się z nim spotkać wszędzie. Od majtek dla dorosłych po niemowlęce śpioszki. A także koszulki, kapelusze, paski, portfele, a nawet buty.
Zanim jednak czaszka trafiła do mainstreamu, musiała ukrywać się wśród subkultur. Zawitała więc do rock'n'rollowców, miała swój epizod u "wyznawców" grunge'u, ostatnio była widziana w towarzystwie Emo.
Motyw czaszki wszedł do popkultury i poważnie zadomowił się w kolekcjach najbardziej cenionych projektantów. Wymieniać można w nieskończoność, ale najbardziej chyba umiłował sobie czaszki dom mody Alexander McQueen. Czy to jeszcze ciekawy wzór, czy już tandetne powielanie chwytliwego wzoru? Pozostawiam Wam do oceny i przedstawiam kilka ciekawych rzeczy, które udało mi się znaleźć, wśród nich moje bardzo ciekawe i fajne kolczyki: 

Likes

Comments

Wczoraj brałam udział w sesji zdjęciowej. Oto kilka efektów, motyw - zima: 
Zdjęcia wykonał: Łukasz Dunajski ( http://fotostyle.dl.pl/ )

Likes

Comments

18 stycznia 2013
(dwa lata bloga)

To wyjątkowy dzień, ponieważ dziś mija drugi rok aktywności na tym blogu. Szczerze mówiąc nigdy nie spodziewałam się, że dam radę tak długo go prowadzić, że stanie się jednym z moich hobby, stanie się bardzo ważną częścią mojego życia... 

oto jak statystyka przedstawiała się dokładnie rok temu: KLIK

i teraz: DZIĘKUJĘ ! 

Likes

Comments