Header

Ostatnio zaniedbuję bloga ze względu na wiele dodatkowych spraw na głowie. Nieco intensywny tryb życia i wiele do zrobienia w nadchodzącym czasie z pewnością spowolni notki na blogu. Ale postaram się nadrobić w każdej wolnej chwili. "Lepiej znamy intencje naszych czynów niż owe czyny. Lepiej wiemy, co chcieliśmy powiedzieć, niż co naprawdę powiedzieliśmy. Wiemy, kim chcemy być - nie wiemy, kim jesteśmy."
Jacek Dukaj, Lód


Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje zmian. Niestety zima to taka pora roku, kiedy bardzo często dopada nas swojego rodzaju chandra. Brak żywej kolorystyki, niska temperatura to powody zmartwień każdej z nas. Nic więc dziwnego, że odczuwamy konieczną potrzebę zmienienia czegoś w sobie. Jesteśmy tak "skonstruowane", że zanim zabierzemy się za wewnętrzną część naszego organizmu, czy też bardziej psychiczny aspekt nas samych, zaczynamy od zmian na zewnątrz. Są o wiele łatwiejsze, w dodatku pozwalają nam samym przekonać się do tego, że coś zostało zmienione, odświeżone. Nowe ubrania dają nam zadowolenie jedynie na chwilę, do czasu pierwszego założenia nowokupionej odzieży, to samo z butami. Chudnięcie zatem jest zbyt trudnym wyzwaniem i efekty nie są natychmiastowe. Pozostaje nam zmiana włosów. Kiedy jednak nie zamierzamy zmienić koloru, nie chcemy ich ściąć, by nie były krótsze, świetną opcją jest prosty element jakim jest grzywka. A mianowicie ten cudowny motyw automatycznie zmienia wygląd całej naszej twarzy. Grzywki nadają miłego, dziewczęcego wyglądu każdej kobiecie. Być może wydaje się wam, że trzeba mieć trochę odwagi, by nagle zrobić sobie taką fryzurę. Przecież taaak długo odrasta, gdybyśmy jednak już jej nie chciały. Ale wierzcie mi, że to wszystko bzdura. Grzywkę należy podcinać średnio co 2 tyg, gdyż już po 2 tygodniach jest tak długa, że zasłania nam oczy. W zapuszczaniu grzywki pomogą nam również spinki i opaski do włosów. Nie bójcie się zmian! :) 
Oto kilka przykładów: 


Likes

CommentsZ okazji Walentynek troszkę miłosna notka. Otóż znalazłam kiedyś gdzieś na blogach bardzo piękne słowa, które pozwolę sobie dziś przytoczyć: 

"Żebyś robił mi herbatę bez cukru jak mi zimno i kawę na śniadanie i całował we włosy po przebudzeniu i na dobranoc i pisał głupie wiadomości z dalekich podróży i zabierał na spacer w sobotnie popołudnie i czytał książki koło mnie przed snem i mówił że boli że nie wiesz że przemija i że nie umiesz i całował w kinie i uczył jak się zmienia pas w popołudniowych korkach i leżał ze mną na słońcu nad wodą i mnie dotykał i podziwiał nową sukienkę i mówił że beze mnie to bez sensu i głaskał po policzku i robił mi zdjęcia i oglądał ze mną ulubione filmy po raz piętnasty i śmiał się ze mną i przytulał kiedy płaczę bo ja ciągle płaczę więc przytulaj mnie ciągle i zabierał na koncerty i leżał ze mną na ławce w parku i przynosił mi kwiaty i nie pozwalał rozpadać się na kawałki i zabrał mnie nad morze i tańczył ze mną i żebyś za mną tęsknił kiedy mnie obok nie ma i żebyś już wiedział żebyś był pewny żebyś potrafił... kochać."

Likes

Comments

12 luty 1994

|
|
|
|
V

12 luty 2013


=

HOT 19 ! 


Today is the oldest you've ever been, and the youngest you'll ever be again. Live life to the fullest today, and have no regrets.
____


kilka zdjęć na "przedsmak" sesji "Military": Nie życzę sobie STU lat, gdyż mając 19 już odczuwam starość... 
Wiek to odpowiedzialność jaką za siebie ponosisz.
Życzę sobie tylko szczęścia, 
bo mając szczęście masz wszystko. 

Likes

Comments