Header


“Ciężko jest znaleźć słowa, kiedy człowiek ma naprawdę coś do powiedzenia.”
Erich Maria Remarque

Muszę skromnie przyznać, że jestem blogerką roku... :) 



 Some people are just better than others. 
— Blair Waldorf

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Witam :) Przepraszam za moją ostatnią absencję na blogu, lecz mam usprawiedliwienie - MATURA. Jestem tuż przed ostatnim egzaminem. Jutro ustny język polski, przed którym ogarnia mnie nieziemski stres. Z językiem angielskim poradziłam sobie na 100% i nie ukrywam, że chciałabym, aby jutro powiodło się tak samo. Od rana ćwiczę prezentację, lecz obawiam się, że czegoś nie dopowiem, zapomnę, zakręcę się w czymś. Temat mam dość przystępny, ponieważ brzmi on: Specyfika wypowiedzi internautów na blogach młodzieżowych. Powinnam czuć się jak ryba w wodzie, lecz dopiero przy tworzeniu pracy okazało się, że ten temat wcale nie jest taki łatwy i by móc cokolwiek dokładnie przedyskutować musiałam przeanalizować specyfikę wieeelu blogów, a przede wszystkim postarać się wczuć się w rolę poszczególnych autorów. W bibliografii umieściłam także swojego bloga, dzięki czemu trochę łatwiej będzie mi omawiać dany temat, ze względu na doświadczenie jakie tu zdobyłam. Bardzo bardzo proszę, abyście kochani trzymali za mnie jutro kciuki! Obiecuję, że już wkrótce powrócę tu z wieloma ciekawymi notkami, ponieważ uzbierało mi się ostatnio sporo pomysłów.



Likes

Comments

7 maja 2012 stałam się oficjalnie abiturientką. Już pierwsze koty za płoty i mam za sobą egzamin maturalny z j. polskiego. Patrząc w lustro nie dowierzam, gdy widzę siebie już w pełni dojrzałą. Śmiało mogę powiedzieć, że dobrze przeżyłam swoje dzieciństwo i bardzo dobrze rozpoczynam nowy rozdział w swoim życiu - dorosłość. Jak sobie poradzę? Kompletnie nie mam pojęcia, zero planów na przyszłość. Ale zawsze sobie ze wszystkim radziłam, więc czas uwierzyć w samą siebie i do dzieła! Kochani rówieśnicy życzę Wam i sobie, aby wytrwać do końca wszystkich egzaminów i oby w czerwcu odebrać jak najlepsze wyniki. :)

A Wam kochani czytelnicy obiecuję kilka blogowych niespodzianek, które pojawią się tu jak tylko uporam się z maturką i znajdę odrobinę czasu.



Likes

Comments

"Jeśli jest coś, czego się komuś nie wybacza, to to, że ma wszystko, do czego inni dążą..."

Niewyobrażalne jest pojęcie jak wiele człowiek potrafi zrobić, gdy powinien się uczyć, na przykład do matury. Powinnam, wiem. Nie potrafię się zmobilizować. Usiąść spokojnie, otworzyć książki, zeszyty i czytać, i zapamiętywać... Nie mogę. Uciekam, wciąż uciekam. To taki trochę wyścig z czasem, który i tak wygra czas. Już tak niewiele dni pozostało do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu, a mi wciąż wydaje się, że jeszcze może spokojnie minąć rok. Teraz kończę ten post i przysięgam samej sobie, że zabieram się za naukę. Ale najpierw kawa dobra, mocna kawa, która postawi mnie na nogi.





Likes

Comments