Header

Siemka! Czasami jednak mieszkanie w dużym, nowoczesnym, rozwijającym się gospodarczo mieście ma swoje zalety. Dlaczego czasami? Każdy zgodzi się, że w dłuższym okresie czasu hałas, szum, wieczne korki, życie w szybkim tempie nie jest zaletą dużych miast. Natomiast ja znalazłam dziś receptę na nudne jesienne wieczory. Zrobiłam sobie wycieczkę do Centrum Handlowego Riviera w Gdyni. Wydaje się śmieszne? Uwierzcie, że czasem nic nie jest w stanie poprawić dziewczynie cierpiącej na jesienną chandrę humoru tak jak ZAKUPY. Jeśli nie mamy jednak ochoty nic kupować, czasami samo oglądanie sklepowych wystaw jest mega przyjemnością, przynajmniej ja tak uważam. Fajnie jest znać najnowsze trendy nie tylko z blogów, czy stron internetowych. Warto też przyjrzeć się nowym kolekcjom nieco bliżej.

(...) Wygląda jak małe miasto, bo 1,5-kilometrowe korytarze mają nazwy jak ulice, a sklepy są ponumerowane jak domy.
Skalę centrum handlowego na Wzgórzu oddają liczby: 1,5 tys. nowych miejsc pracy, 34 kawiarnie i restauracje, 42 sklepy o powierzchni ponad 500 m kw., a niemal 250 w ogóle. Budowa nowej części kompleksu handlowo-rozrywkowego trwała dwa lata. (...)
"[…]ZUPEŁNIE INACZEJ JEST, JEŻELI MASZ KOGOŚ, KTO CIĘ KOCHA. TO CI DAJE SETKĘ POWODÓW, ABY ŻYĆ."

- Jonathan Carroll

DOBRANOC 
życzcie mi Kochani powodzenia na jutrzejszym
kolokwium 
!
good luck to me
my english for business studies.. shit happens 
...

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

23 października a wydawałoby się, że lipca ! Niesamowicie słoneczna pogoda :) Jest cudownie. Jutro ostatni dzień zajęć w tym tyg i rozpoczynam weekend. Z całą pewnością przyda się delikatny chill out.

taka tam ja w lustrze: my lovely inspiration: PYTANIA? śmiało ---> KLIK

Likes

Comments

MACIERZE bleeeeeeeeeeeeee MATMA bleeeeeeeeeeeeeeeeee
już dość, dość studenckiego życia! Nauka nie przychodzi łatwo po półrocznych wakacjach. Pociesza mnie słoneczna jesień, ale boję się zimowej depresji, która z pewnością dotknie mnie za kilka tygodni. 

Póki co wiosenny nastrój w stylu Lany: fot.: ja 
miejsce: Sopot, Molo

Likes

Comments

Cześć Kochani!

Ostatnio wokół Złota Polska Jesień, piękna. Jestem raczej zwolenniczką wiosny i lata, ale jednak Jesień również może mieć swoje uroki. Szczególnie, gdy nadal świeci Słońce, liście mają rozmaite kolory, a w sklepach pojawiają się kolekcje najciekawsze z możliwych. Wszelkiego rodzaju sweterki, płaszcze, kapelusze, czapki, szaliki, kominy i kozaczki itd. :)

Jesień w moim obiektywie to tym razem autoportrety:


Likes

Comments