Header

Cześć :) Postanowiłam pod koniec roku wziąć się za dodanie tu jakiejś ciekawej notki. Zauważyłam, że najchętniej czytanymi przez Was postami są te związane z inspiracjami mody. Na dziś przygotowałam dla tych, które jeszcze nie przygotowały własnych kreacji, propozycje raczej wyjściowe. Wiadomo każdy Sylwestra spędza w różnych warunkach i okolicznościach. Są domówki, imprezy, bale, koncerty... Nie rozdrabniam się już na poszczególne zestawy. Same zobaczcie co Wam najlepiej pasuje.

Jeśli chodzi o notkę podsumowującą mijający, wspaniały jak dla mnie rok, to postaram się dodać coś jutro. Teraz jest godzina 1:00 w nocy, a ja zbieram się powoli do spania. Mam nadzieję, że ten post jest użyteczny i chociaż co niektórym udało mi się pomóc. Dobranoc :*
Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Witam. Już jutro ostatni dzień na uczelni w tym roku. Muszę przyznać, że pierwsza część semestru minęła mega szybko. Jest dobrze.  Jestem o tyyyyle mądrzejsza, że nawet się takich efektów nie spodziewałam. Ludzie, jeśli zastanawiacie się, czy studia to dobry pomysł - odpowiedź brzmi: BARDZO! Jest ciężko, szczególnie jeśli studia wiążą się z opuszczeniem rodzinnej miejscowości i przeprowadzce w inne miejsce. Kolejnym argumentem mówiącym o tym, że jest ciężko, jest fakt, że jeśli myślicie, że w szkole średniej trzeba się uczyć, to uwierzcie, że nawet matura nie jest tak stresująca jak pierwsze kolokwium, z którego materiał, pomimo zarwanych nocy i dni poświęconych na naukę, jest nadal niezrozumiały. Co większa ciężko zaliczyć coś czego człowiek nawet się nie spodziewa! Trzeba mieć na prawdę wielką motywację, żeby uczyć się czegoś, co nas kompletnie nie obchodzi, to sprawia wielką trudność. Ale mam nadzieję, że dzięki tej właśnie uczelni, temu kierunkowi uda mi się kiedyś dostać dobrą pracę i zarabiać duuużo pieniążków. Pewnie każdy kolejny dzień w tej pracy, będzie męczący jak te noce i dnie przed kolokwium, ale cóż poświęcenie... dla celu. Najważniejszy jest cel, który czasami mam ochotę wypisać sobie na czole, żeby się z nim nie rozminąć... Dla własnego dobra. Niestety tak mają ludzie bez pomysłu na siebie, lub ludzie, którzy mają tych pomysłów zbyt wiele.A teraz nieco ciekawszy element notki. Mam dla Was dwie ciekawe inspiracje modowe na Wigilijną Kolację. Tym razem postawiłam na typowo świąteczną kolorystykę, a z racji tego, że czerwień nie gryzie się z zielenią tylko ten jeden dzień w roku wygląda to moim zdaniem bardzo fajnie, zobaczcie sami moje propozycje:
Do świątecznych zestawów ubrań nie zapomnijcie o ładnych i zadbanych paznokciach. Zapraszam mam jeszcze wolne terminy na paznokcie żelowe lub hybrydowe, więc zainteresowanych proszę o kontakt:

Likes

Comments