Header

Na początek dobra nutka na wieczór:


Studia to na prawdę nic a nic fajnego.. Jest strasznie, wręcz powiedziałabym okropnie. Dobrą stroną studiowania są tylko ludzie (inni studenci), których masz okazję poznać, ale jeśli chodzi o samą naukę to radzę na prawdę dobrze zastanowić się nad kierunkiem, który wybieracie.. To tak żeby nie było jak w moim przypadku, że zaczyna się noc a ja wciąż od rana siedzę przy biurku i próbuję ogarnąć o co chodzi w inflacji... Co mnie w ogóle obchodzi inflacja?!


Likes

Comments

"RANKI ZIMOWE ZROBIONE SĄ ZE STALI, MAJĄ METALICZNY POSMAK I OSTRE KRAWĘDZIE. W PONIEDZIAŁEK, O SIÓDMEJ RANO, W STYCZNIU, WIDAĆ, ŻE ŚWIAT NIE ZOSTAŁ STWORZONY DLA CZŁOWIEKA, A NA PEWNO NIE KU JEGO WYGODZIE I PRZYJEMNOŚCI."


Nie wiem jak Was, ale mnie powoli dopada zimowa chandra... Gdzie jest to cudowne Słoneczko, gdzie jest maj, czerwiec?! No błaaagam, niech ten czas szybciej leci, do lata. Mimo, że będę już wtedy dojrzałą, poważną 20-latką, będę miała w sobie siłę młodzieńczego ducha! :)
Ogólnie dochodzę do wniosku, że studia są do bani... Zaczyna się "Obóz Przetrwania".  


Likes

Comments


Kochani! To już 3 lata, od kiedy mój blog zaczął funkcjonować z cyklicznie dodawanymi postami. Kolejny rok przyniósł nowe doświadczenia, nowych obserwatorów a także, dla mnie rekordową liczbę wyświetleń, ponad 100 000. Czy mogę to nazwać sukcesem? Myślę, że tak. Fenomenem mojego bloga, jest fakt, iż nie jestem kolejną blogerką modową, chociaż czasami piszę o modzie. Mój blog zalicza się do kategorii "lifestyle". Umieszczam tu posty dotyczące mojego życia, wszystkich związanych z nim kwestii, które zawierają właśnie przykładowo modę, czyli konkretnie styl ubierania, który mi się podoba, muzyka, której słucham, miejsca, które zwiedzam, imprezy, na których dobrze się bawię, kosmetyki, których używam, emocje, które przeżywam itd. Sądzę, że to właśnie przyciąga czytelników do obserwowania moich postów. Bardzo bardzo, dziękuję, że wciąż jesteście!

Zachęcam również do obserwowania mnie na: Wszystkiego Najlepszego Blogu!


Likes

Comments