Header18 stycznia 2015, czyli 4 Urodziny mojego Bloga!
Z tej okazji to właśnie Ty możesz otrzymać prezent. Dlaczego? Dlatego, że nie byłoby tych Urodzin właśnie bez Ciebie. Każda osoba, która odwiedza i czyta mojego bloga ma szansę wygrać mały upominek, a mianowicie:

ZESTAW GUMEK INVISI BOBBLE


To właśnie post z recenzją tego produktu zyskał praktycznie największą oglądalność postów opublikowanych przeze mnie w minionym roku. 

Co należy zrobić?

1. Być publicznym obserwatorem mojego bloga (jeśli ktoś nie ma konta, może pominąć ten krok).
2. Lubić Fanpage

Możesz zyskać także dodatkowe losy:

3. Obserwować Instagram:
4. Udostępnić banner konkursowy na Facebook'u lub na blogu.Aby zatwierdzić udział w konkursie wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej:


Regulamin:
1. Organizatorem i sponsorem konkursu jest właścicielka bloga "Monique Rehmus Blog".
2. Konkurs trwa od 18.01.2015 do 12.02.2015 do godz. 23:59.
3. W konkursie może wziąć udział każdy odwiedzający bloga lub obserwujący jego fanpage.
4. Zwycięzca zostanie ogłoszony na fanpage'u bloga, na odpowiedź z adresem do wysyłki czekam do 3 dni, inaczej wyłonię innego zwycięzcę.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od jego zakończenia. Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni od otrzymania adresu od zwycięzcy.
6. Wysyłka tylko na terenie Polski.
7. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments


Oto spóźniona notka "Sylwestrowa". Niestety z braku czasu i nadmiaru obowiązków (uczelnia, dom, itd.) przed Sylwestrem nie pojawił się tu post z inspirującymi look'ami. Wstawiam więc dziś spóźnioną, małą fotorelację z mojej zabawy sylwestrowej, gdzie widać moją stylizację:my outfit: 

dress: By o la la
tights: F&F
accessories: ears: Bijou Brigitte, braclets: Pandora, Lilou
shoes: Deichmann

my make-up:
foundation: Revlon Colorstay 250
face powder: Rimmel Stay Matte
eyeshadows: Catrice Smokey Eyes
eyeliners: black: Lovely, gold: no name
mascara: Manhattan
bronzig powder: Miss Sporty
blush: Lovely
lips: Lasting Finish Colour Rush Balm 


Jak widać zarówno moja stylizacja jak i makijaż bardzo minimalistycznie. Czarna piankowa sukienka, która skradła mi serce podczas przypadkowych zakupów, szpilki, które dawno leżały zapomniane w szafie dostały nowe zlecenie, by przetańczyć całą noc, uszy - mały element przełamania tej minimalistycznej nudy. Jeśli chodzi o makijaż to najpierw w planie była czerwona pomadka, którą jednak zastąpiła kredka z Rimmela o bardzo jasno-różowym odcieniu, by nie nadawać żadnego mocnego akcentu. Przy oczach postawiłam na delikatne smokey z czarnym eyelinerem, a nad nim cieniutka złota linia (złoto także przy zamku sukienki na plecach, przy torebce i lekko na platformie szpilek)

Podsumowując imprezkę: było po prostu cudownie! Świetna zabawa, sympatyczne towarzystwo i przepiękny wystrój. Polecam STARS CLUB TORUŃ. 

:* 


SZCZĘŚLIWEGO 2015
XOXO

M. 

Likes

Comments