Header

Nowy Rok już coraz bliżej. Jeszcze chwila i 2015 odejdzie na dobre. Zostanie jedynie w naszych wspomnieniach. Zapewne każdy z nas ma jedno wspomnienie, które kojarzy się z danym rokiem. Czy był to dobry rok, czy zły? Nie można jednoznacznie określić. Właściwie nic nie można powiedzieć. Rok nie może być ani dobry ani zły. Wszystko zależy od nas. Jakimi my byliśmy w minionym roku? A jacy chcemy być w nowym? Czy mamy jakieś postanowienia...?

Ja korzystając z okazji pragnę podsumować ROK 2015 na moim blogu.
Był to szczególny okres jeśli chodzi o rozwój bloga. Przede wszystkim doczekał się własnej domeny: moniquerehmus.pl. Udało się także nawiązać ciekawe współprace i przeprowadzić fajne projekty dla czytelników (np. projekt Zalando). Udało mi się dopracować sferę graficzną i usystematyzować wpisy (poszczególne kategorie: lifestyle, moda, uroda). Zwiększyłam częstotliwość publikacji postów, co uważam za największy i zarazem najważniejszy przełom. Za to wszystko chciałabym bardzo serdecznie podziękować Wam Drodzy Czytelnicy, każdemu z osobna, kto chodź raz odwiedził mojego bloga. Osobiście traktuję to jak wizytę u mnie. Pragnę, by każdy czuł się tu wyjątkowo, jak gość. Dlatego staram się, aby każdy post był precyzyjnie dopracowany, estetyczny. Obecnie zanim opublikuję jakikolwiek wpis przykładam do tego największą staranność i zanim pojawi się w sieci trwa to wiele godzin. Były posty nad którymi pracowałam nawet kilka dni. To Wy motywujecie mnie do dalszej pracy, dlatego gorąco z całego serca za to dziękuję.

podsumowanie roku 2015, nowy rok

podsumowanie roku 2015, nowy rok

Teraz przejdę do statystyk bieżącego roku:

1. Najchętniej czytanym postem był: BEST DRESSED GUEST.

2. Dane demograficzne czytelników:
wiek: 18-64 lat | płeć: 92% kobiety i 8% mężczyźni

3. Dane geograficzne czytelników:
- Polska 79,73 %
- USA 7,88%
- Hiszpania 2,11%
- Wielka Brytania 1,83%
- Niemcy 1,44%
i inne poniżej 1% (Brazylia, Indie, Japonia)

4. Nowych czytelników: 71,3%, powracających czytelników: 28,7%.

Zatem życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku i zapraszam częściej na mojego bloga!


Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments

shoostraps, paski do butów na obcasie, szpilki

Witajcie! :) Mam nadzieję, że Święta minęły Wam spokojnie, w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Teraz czas zacząć przygotowania do Sylwestra. Jest to noc kiedy my kobiety skazane jesteśmy z reguły na wysokie obcasy i tańce w nich przez większość wieczoru. 

Zwykle w takich sytuacjach marzyłam o tym, by być o 10-15 cm niższa, gdyż w przypadku 170cm wzrostu wysokie szpilki to już nie lada wyzwanie. 

Jednak dowiedziałam się niedawno, że istnieje bardzo prosta metoda na to, by buty trzymały się znacznie lepiej naszej nogi, dzięki czemu dłużej jesteśmy w stanie w nich wytrzymać. Nie zsuwają się ze stóp, ponieważ są podtrzymywane przez specjalne paski, które można zamówić w sklepie: https://elizamay.com.  

shoostraps, paski do butów na obcasie, szpilki

Sklep ten oferuje na prawdę bogaty asortyment, więc można zamówić sobie takie paski od koloru do wyboru. Klasyczne czarne, przeźroczyste, czerwone, ze złotymi lub srebrnymi dodatkami. Są to akcesoria, które w jedną chwilę zmienią nasze nudne stare szpilki w wyjątkowe i wygodne. 

shoostraps, paski do butów na obcasie, szpilki

shoostraps, paski do butów na obcasie, szpilkiNie musimy mieć zatem 1000 par butów na obcasie, skoro możemy mieć dodatki, które zmienią nasze szpilki w zależności od okoliczności, dopasowując je do naszej stylizacji. 

shoostraps, paski do butów na obcasie, szpilki

shoostraps, paski do butów na obcasie, szpilki

Likes

Comments


Witajcie! Dzisiejszy post jest małą "świąteczną" niespodzianką. Tym razem przemówi nie tekst, nie zdjęcia a.. FILM !
Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wykonać łatwy, szybki i efektowny makijaż np. na Wigilię to zapraszam Was do obejrzenia mojego pierwszego w życiu tutorialu:
(dla większej przyjemności oglądania proponuję włączyć lepszą jakość)Za pomoc i cierpliwość przy tworzeniu filmiku dziękuję mojemu zdolnemu bratu Danielowi.

Likes

Comments

Cześć. :)
Dziś przychodzę z recenzją terapii regenerującej paznokcie. Pod lupę biorę dwie odżywki firmy DermoFuture Precision: przyspieszającą wzrost paznokci oraz przeciw grzybicy paznokci.

Odżywka do paznokci DermoFuture Precision

1. Terapia regenerująca paznokcie i przyspieszająca wzrost paznokci:

Odżywka do paznokci DermoFuture Precision

Odżywka do paznokci DermoFuture Precision

Odżywka do paznokci DermoFuture Precision

Odżywka do paznokci DermoFuture Precision
Jak stosuję? 
Nie stosuję jej tak jak zaleca producent. Przez długi czas na paznokciach miałam hybrydy, które nosiłam średnio 2-3 tygodni, więc dziwnie byłoby mi się przyzwyczaić do codziennego malowania paznokci. Jestem osobą, która nie lubi czekać, aż paznokcie będą całkowicie suche, ale na szczęście produkt szybko schnie, w przeciwieństwie do innych odżywek.
Zatem przejdę do konkretów. Maluję płytkę paznokcia dwiema warstwami i zostawiam do wyschnięcia (około 3 min). Tak przygotowana płytka paznokcia stanowi bazę do nałożenia lakieru. Nakładam więc na nią jedną warstwę zwyczajnego lakieru do paznokci marki Essie, które wytrzymują spokojnie tydzień. Po tygodniu zmywam wszystko i powtarzam etapy.

Co o niej sądzę?
Moje paznokcie stanowczo wymagały takiej terapii. Nie były jakoś mocno zniszczone, ale płytka była przesuszona w wyniku zdejmowania hybrydy acetonem kosmetycznym. Po dwóch tygodniach rzeczywiście widać, że jest odpowiednio nawilżona i wygląda na lśniącą. Niestety przed rozpoczęciem kuracji obawiałam się, że będzie zawierała ona składnik, który mnie uczula, czyli ten sam, który ma w sobie słynna Eveline 8w1 i go niestety zawiera. Mowa tu o substancji Formaldehyd 2%. Mimo to jednak tak rzadkie stosowanie (raz w tyg.) nie szkodzi mi i nie zauważyłam żadnych reakcji alergicznych oraz nie odczułam charakterystycznego bólu palców, który towarzyszył mi przy stosowaniu 8w1 (kto ma ten problem to rozumie o co chodzi). Może po prostu już się uodporniłam. Ich skład jest generalnie bardzo podobny tak jak i ich działanie. Więc jeśli komuś służy ta z Eveline, na pewno będzie zadowolony z Dermofuture. Szczególnie, że jej absolutnym plusem jest szybkie wysychanie. 
Jej cena to około 13zł. 

2. Terapia przeciw grzybicy paznokci: 


Odżywka do paznokci DermoFuture Precision

Odżywka do paznokci DermoFuture Precision

Odżywka do paznokci DermoFuture Precision

Odżywka do paznokci DermoFuture Precision

Odżywka do paznokci DermoFuture Precision

Niestety problem grzybicy paznokci jest bardzo często lekceważony. Nie staramy się przed nią zabezpieczać, uważając to za zabawne, czy nawet wstydliwe i niepotrzebne. Jednak wszystkie osoby korzystające z publicznych basenów lub saun i siłowni, powinny pamiętać o pielęgnacji swoich paznokci np. u stóp. Preparat, o którym mowa ma za zadanie nie tylko zwalczyć objawy grzybicy, ale również im zapobiegać. Nie nadaje koloru, więc może być stosowany również przez mężczyzn. 
Oprócz właściwości antybakteryjnych terapia zawiera składniki regenerujące płytkę paznokcia, dzięki czemu spokojnie można używać ją także w tym celu. Ta wersja nie zawiera Formaldehydu, więc będzie świetnie sprawdzała się u osób uczulonych na dany składnik. Cena to również ok. 13zł. 

Likes

Comments

FIRST SNOW DOG

FIRST SNOW DOG

FIRST SNOW DOG

FIRST SNOW DOG

FIRST SNOW DOG

FIRST SNOW DOG

FIRST SNOW DOG

FIRST SNOW DOG

FIRST SNOW DOG

FIRST SNOW DOG

Cześć! :) Zdjęcia zostały wykonane w niedzielę, kiedy to spadł pierwszy śnieg tej zimy. Na szczęście dość długo obeszło się bez białego puchu, ale tym razem i ten szybko się roztopił. Osobiście nie przepadam za śnieżną pogodą, chciałabym jedynie, aby Święta były tradycyjnie zaśnieżone. A później to już byle do wiosny...
Pozdrawiam cieplutko!

Likes

Comments