Header

Ja zawsze i wszędzie słucham muzyki. W pociągu, autobusie, czy też w pracy. Sudio to szwedzka marka, która produkuje wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe. Ostatnio miałam okazję testować te słuchawki i byłam pod wielkim wrażeniem - nigdy wcześniej nie używałam słuchawek bezprzewodowych i chciałam zobaczyć, jak bym się w nich czuła. Dają mi swobodę przemieszczania się i poruszania się, jak tylko chcę. Słuchawki Vasa Blå są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi Bluetooth, dzięki czemu łatwo połączyć je ze swoim telefonem, tabletem i komputerem. Wybrałam białe w wersji z różowym-złotem. Bardzo lubię ten kolor. Podczas noszenia słuchawek w uszach, są wygodne i bardzo miękkie. Są wykonane z najlepszej jakości materiału. Co do dźwięku - mogę powiedzieć szczerze, że jest wspaniały.

Jeśli chcesz sprawdzić słuchawki Sudio, odwiedź stronę internetową http://www.sudiosweden.com/pl. Jeśli zdecydujesz, że chcesz dokonać zakupu, możesz użyć kodu "MONIQUE.REHMUS15", aby zyskać 15% zniżki.


// I am always listening to music. In the train, the bus or at work. Sudio is a brand of Sweden that manufactures quality wireless earphones. I was trying a pair of their earphones recently and I was so impressed – I had never tried a pair of wireless earphones and I wanted to see how I would feel about them. They give me the freedom to move how I want. The Vasa Blå earphones are compatible with all Bluetooth enabled devices, so they pair easily with your phone, tablet, and computer. I choose white and rose-gold version, I like this color a lot. When putting the earphones on my ears, they are comfortable and very soft. The material is made of best quality. What about the sound - I can tell you honestly it's absolutely great.

If you’d like to check out Sudio for yourself, please visit their website at http://www.sudiosweden.com/pl. If you decide you’d like to make a purchase, feel free to use the code “MONIQUE.REHMUS15” to get 15% off.

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

W piątek pojechaliśmy do centrum handlowego Matarnia, aby zrobić zakupy. Nic nie przebije wspólnych zakupów mamy i córki! Najpierw pojechaliśmy do Ikei. Jak mogliście zobaczyć w innym poście. Później zrobiliśmy sobie przerwę na kawę w strefie jedzenia w IKEA. Tam jest najlepsza kawa ever! Uwierzcie mi, wcale nie Starbucks, nie Costa Coffee, tylko zwykła kawa z Ikei jest moją ulubioną. Kolejnie udałyśmy się do TK Maxx, ale tam już nic nie kupiłyśmy. Ten weekend minął taaaak szybko. Wczorajszego wieczoru robiłyśmy "transmisję na żywo" z moją Kamilą i piłyśmy wino. Dziękujemy wszystkim za wasze pytania i mile spędzony czas. W końcu jednak muszę przestać żyć tak szybko i niezdrowo. Nie wiem, co robić przez resztę dzisiejszego dnia, ale wieczorem będę spędzać czas z moim kotem Elliotem, bo tęsknię już za nim i wiem, że on czuje to samo. :) Miłej Niedzieli Wam życzę!

On Friday we went into Matarnia city centre to do some shopping. You can’t beat a mother/daughter shopping trip! First up, we went to Ikea. As you could see in another post. Next we had a "coffee break" in the Ikea Food Zone. There is the best coffee ever! Trust me, no Starbucks, no Costa Coffee, only usual Ikea coffee is my favorite. Next we went to TK Maxx, but we had bought anything there. This weekend has passed so fast. Yesterday's evening we have been doing some "live chat" with my friend Kamila and drank some wine. Thank you all for all your questions and a nice time. But anyway I need to stop living so fast and unhealthy. I don’t know what to do the rest of the day, but I’m gonna hang out with my cat Elliot tonight, because I'm so missing him and I know he feels the same. :) Have a nice Sunday guys!

Likes

Comments

Kolejne przytulne miejsce do zjedzenia obiadu, czy kolacji - Manekin! Podoba mi się to, że można siedzieć tam u góry i podziwiać wysokie biurowce za oknem. Można poczuć się jak w NY. :) Zjedliśmy naleśniki i sałatkę Cezar. Wszystko było smaczne. I ogólnie cały wczorajszy wieczór był mile spędzony. Dzisiejszy dzień spędziłam na Uniwersytecie, więc jestem już zmęczona, przez co wybaczcie mi te krótkie posty ostatnio. Miłego wieczoru!

// Another cozy place to go for a dinner - Manekin! I love that you could sit upstairs and watch high office's buildings. You can almost feel like in NY :-) We ate pancakes and cesar salad. Everything was delicious. And the evening was so nice yesterday! Today I spent all day at uni, so I'm tired now, so please forgive me my last short posts. Have a nice evening!

Likes

Comments

Dzisiaj po południu pojechaliśmy do Ikei, żeby nabrać nieco inspiracji. To zajęło nam około 2 godziny. Teraz siedzimy w naleśnikarni w Gdańsku i czekamy na nasze zamówienia. To dobry czas na to, aby trochę odpocząć i porozmawiać. Więc życzę Wam udanego weekendu i wracam do moich ludzi. Do jutra! ;-))

// We went to Ikea this afternoon to get inspired. It took us about 2 hours. Now we are sitting in the pancake's restaurant in Gdańsk and waiting for our orders. It's a good time to have a little rest and talk. So I wish you all a happy weekend and I'm coming back to my people. See you tomorrow! ;-))

Likes

Comments