Header

Jak się macie moi Drodzy? Cóż, ja teraz chwytam weekend pełnymi garściami! I to nie będzie zwykły weekend, to jest długi majowy weekend i zamierzam się dobrze bawić. Idę dziś na urodziny i jutro rano wyjeżdżam do Berlina. Jestem taaak podekscytowana podróżą! Ale prawdopodobnie będę zmęczona po imprezie, jednak mam nadzieję, że sobie z tym jakoś poradzę ... Teraz idę się przygotowywać. Włosy, makijaż i różne inne rzeczy, dziewczyny wiedzą o co chodzi. Śledź jutro moje InstaStory na: @moniquerehmus! :-) Bawmy się dobrze razem!

// How are you my dear? Well, now I’m taking the weekend off! And it’s not just any weekend, it’s the long May's weekend and I'm going to have a good time. I'm going on a birthday party tonight and tomorrow in the morning I'm going to Berlin. I’m so excited for the trip! But probably I will be so tired after the party, but I hope I can handle it... I’m gonna get ready now. Hair and make up and all the other stuff, girls know. Follow my InstaStory tomorrow on: @moniquerehmus! :-) Let's have a good time together!

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments

blouse: SheIn / jacket: Zara / pants: Zara / shoes: DeeZee / bag: Rosegal

Oto moja wczorajsza stylizacja. Zakochałam się w tej bluzce, jest śliczna. :-) Mam nadzieję, że mieliście miły czwartek w pracy, szkole, czy gdziekolwiek, cokolwiek robicie. Dziś wieczorem wybieram się dziś na siłownię i saunę. Miałam bardzo intensywny tydzień, więc przyda mi się odrobina relaksu. Tak wiele rzeczy się dzieje. Nareszcie mam plany na długi weekend majowy. Już nie mogę się doczekać! A jakie są Wasze plany?

// This is what I looked like yesterday. I’m completely in love with this blouse, it’s so pretty. :-) Hope you’ve had a nice Thursday at work, school or whatever you do. I'm going to the gym and sauna this evening. I had a very busy week, so I need some relax. So many things happen. I finally have some plans for long may weekend. I can't wait for it! What are your plans?

Likes

Comments

Cześć! Jaka cudowna dziś pogoda! Aż wszystko staje się piękniejsze. Wybrałyśmy się dzisiaj z dziewczynami na mały spacer po uroczym Sopocie i na naleśniki. Humor także nam dopisywał, szczególnie gdy zobaczyłyśmy największe marzenie z dzieciństwa - czapkę ze śmigłem. Pamiętacie te czapki? Mam nadzieję, że Wasza sobota także mija Wam przyjemnie! :)

// Hi! What an amazing weather today! Everything becomes so beautiful. We took a walk around lovely Sopot and went for some pancakes with girls today. We've had a good humour, especially when we saw the gratest childhood dream - propeller hats. Do you remember? I hope your Saturday is going by nice, too! :)

Likes

Comments

MOJA OBECNA PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Codziennie nawilżam moje włosy używając kremu do włosów z olejkami lub po prostu odżywki do spryskiwania, nawet jeśli moje włosy są zaplecione w warkocz lub upięte w koczek. Raz lub dwa razy w tygodniu stosuję maskę do włosów, aby je zregenerować. Używam również wcierki do włosów - Jantar, w celu pobudzenia wzrostu.

PROCES ZAPUSZCZANIA WŁOSÓW

Dawniej miałam obsesję na punkcie zapuszczania włosów, więc używałam różnych suplementów diety. Niestety nie byłam wystarczająco konsekwentna. Ale jak już wiesz, lub jeszcze nie - od miesiąca piję Cocoa Locks <- kliknij, aby przeczytać pierwszy post. To o wiele bardziej skuteczne, ponieważ nie można zapominać o piciu czegoś tak smacznego jak gorąca czekolada!

Posiadam program miesięcznej kuracji, ale nadal mam coś jeszcze w opakowaniu. Wolę pić to z mlekiem i tylko jedną łyżeczkę na filiżankę.

Jakie są rezultaty? Widzę, że moje włosy są bardziej błyszczące, co sprawia, że wyglądają zdrowo, nawet po rozjaśnieniu.

Teraz przejdźmy do sprawdzenia długości. Jeśli interesuje Cię wzrost włosów - rosną tak szybko jak szalone. Ale w ubiegłym tygodniu musiałam podciąć moje końcówki, bo przeważnie robią się cienkie, co nie wygląda ładnie. :( Ale mimo to - są dłuższe, widzę to po moich odrostach, które są już mega widoczne. Wiem, że trudno dostrzec różnicę, ale starałam się pokazać obecną długość oraz stan moich włosów, który jest znacznie lepszy moim zdaniem.


// MY CURRENT HAIRCARE

I moisturize my hair daily using hair oleo cream or just a spray conditioner, even if my hair are styled with braid or messy bun. Once or twice a week I apply a hair mask to add some recovery to my hair. I also use a hair wipe - Jantar to stimulate hair growth.

THE PROCESS OF HAIR GROWTH

Lately I have been so obssed with growing my hair that I've been using many dietary supplements. Unfortunatelly I wasn't consistent. But as you may already know, or not - since one month I drink Cocoa Locks <-- click to read first post. It is much more effective, because you can't forget about drink something so delicious as hot chocolate!

The program I've got is 1 month treatment, but I still have something in the package. I prefer to drink it with milk and I use only one spoon on a cup.

So what are the results? I can see my hair more shiny for sure, what makes them looking healthy, even after lightening.

Now moving on to the length check. If you're curious about growth - they're growing so fast as crazy. But I had to cut my ends last week, because I used to have them thin. :( But even though - they are longer, I can see it on my regrowth, which is so visible now. I know it may be a difficult to see the difference, but I've done my best to show the current length and the condition of my hair, which is so much better in my opinion.

KOD RABATOWY 20% zniżki: MONIQUE20 (20% off code)

Likes

Comments

dress
dress
dress
dress
dress
dress
dress
dress

Cześć Dziewczyny! Czy jest jakaś okazja w niedalekiej przyszłości, na którą rozpaczliwie potrzebujecie nowej sukienki? Być może to kogoś wesele, Komunia, impreza urodzinowa lub jakiekolwiek inne specjalne wydarzenie? We współpracy ze sklepem Yoins wyszukałam kilka naprawdę pięknych sukienek, które mogą zainspirować Cię do wyboru tej jedynej na nadchodzącą uroczystość.

// Hello Girls! Is there an occasion in the near future that you are in desperate need of a new dress for? It could be someone's wedding, Holy Communion, birthday party or another special event? In collaboration with Yoins I've found some seriously beautiful dresses to inspire you for the next celebration.

Likes

Comments