Header

Ania Kruk naszyjnik
Grand Hotel Lubicz Ustka

To kolejny poniedziałek i chociaż wróciłam do rzeczywistości, najlepszą częścią tego dnia są te piękne wspomnienia z ubiegłego weekendu w Ustce! Jestem podekscytowana wszystkimi niesamowitymi detalami, które są na tych zdjęciach. Mam na myśli: wianuszek, kolczyki, torbę, skarpetki, bransoletkę na kostkę, naszyjnik i oczywiście piękne wnętrza. Przewiń w dół by zobaczyć kilka z moich ulubionych rzeczy w tym tygodniu.

// It's another Monday and although I came back to the reality, the best part about today are that beautiful memories of last weekend in Ustka! I'm so excited for all the awesome details that are on these pictures. I mean: chaplet, earrings, bag, socks, ankle bracelet, necklace and beautiful interiors of course. Scroll down for some of my favourite things this week.

Grand Hotel Lubicz Ustka
Grand Hotel Lubicz Ustka
Grand Hotel Lubicz Ustka
O Bag
earrings
anklet bracelet

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments

dress: Zaful | shoes: Renee

Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że macie się dobrze, nawet jeśli jutro poniedziałek. Teraz przygotowuję się na cały nadchodzący tydzień, po tym jak wróciłam z mojego urlopu i popijam kawę. To był cudowny czas, te dwa ubiegłe tygodnie, ale już czas wrócić do pracy. Również cieszę się z tego powodu, ponieważ jestem wypoczęta i gotowa na nowe wyzwania. Mam nadzieję, że podoba Wam się mój filmik z Meksyku:

// Hello everyone! I hope you are doing well today, even though it's Monday tomorrow. Right now I am getting ready for the week after coming back from my vacation, while drinking some coffee. It was amazing time those two weeks ahead, but now it's time to get back to work. I'm also happy about that, because I'm very relaxed and ready for new challenges. I hope you also enjoy my Mexico Travel Vlog:

Likes

Comments

Pink flamingo in the pool
Pink flamingo in the pool
Pink flamingo in the pool
Pink flamingo in the pool

Shop my swimsuit here.

Zawsze chciałam mieć różowego flaminga, więc jak tylko miałam okazję, zabrałam go do Meksyku. Czuć szaleństwo! Możecie pomyśleć, że straciłam rozum zabierając takie wielkie bydle tak daleko. Tak, co więcej, zajęło mi ono ponad połowę mojego bagażu i tak jestem szalona.. Ale było warto, ponieważ spełniłam swoje marzenie! Pamiętajcie, nigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń, nawet jeśli wydają się śmieszne.

// I've always wanted to have a pink flamingo, so we had the opportunity to take one to Mexico. Feels crazy! You may think I'm out of my mind by taking such a big monster so far away. Yes, what more it took me more than half of my luggage and yes I am crazy.. But it was worth, because I made my dream come true! Remember to never give up on your dreams, even they're ridiculous.

Likes

Comments

Kolejny bloggerski event, w którym miałam możliwość uczestniczyć w miniony weekend. Jestem zawsze podekscytowana, gdy jestem zapraszana na takie imprezy. Oprócz tego, że jest to świetna zabawa, daje mi możliwość budowania relacji z markami, poznania innych blogerów i inspiruje mnie. Uważam też, że jest to doskonały sposób na tworzenie świadomości o moim blogu.

Mimo że byłam zmęczona po długiej podróży, jak też pisałam w ostatnim poście, nie mogłam tego przegapić. W ubiegłym roku moja przyjaciółka Camesss zachęciła mnie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, tym razem również wybrałyśmy się tam razem. Fajnie jest mieć przyjaciela, który ma taką samą pasję. To był naprawdę miły wieczór i dzień, i nie mogę się doczekać kolejnego takiego eventu.

Ale jutro jest też wielki dzień. Moja mama i ja organizujemy pokaz gotowania z Thermomixem, więc jeśli jesteście zainteresowani tego rodzaju tematem, śmiało śledźcie moje InstaStory @moniquerehmus.

// Another blogger event that I attended last weekend. I am always excited whenever I get invited to this kind of events. While it is fun to be part of, they give me the opportunity to build a relationship with brands, get to know other bloggers, and get inspired. I also find it an excellent way to create awareness for my blog.

Even though I was tired after the long trip, as I told you in my last post, I couldn't miss this one. Last year my friend Camesss encouraged me to take part in and this time we also went there together. It is so great to have a friend who share the same passion. It was a really nice evening and day, and I can’t wait to go to another event.

But well, tomorrow is a big day, too. My mum and I are organizing The Thermomix Cooking Show, so if you're interested in this kind of topic, feel free to follow my InstaStory @moniquerehmus.

Likes

Comments

My cute beach kimono is from Zaful .

(Use the code “monique15” to get 15% off on your order on www.danielwellington.com.)

Here I’m wearing the Classic Petite Bondi in rose gold.

Jestem już w domu .... Nie mogę zasnąć, bo mam miliony pięknych wspomnień w głowie. Oczywiście zmiana strefy czasowej jest również winna mojej bezsenności. Kiedy wylądowałam wczoraj na lotnisku w Warszawie, byłam bardzo zmęczona, ale i tak udałam się na See Bloggers do Gdyni. Ale o tym już opowiem więcej w kolejnych wpisach. Teraz chcę pokazać Wam kilka zdjęć z prawdziwego raju.

Muszę przyznać, że w zeszłym tygodniu miałam mały odpoczynek psychiczny. Dlatego też chciałam trochę odpocząć od blogowania i Instagrama, więc publikowałam tak mało. Dostaję coraz więcej pytań dotyczących całej podróży, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu z osobna, więc proszę o cierpliwość, ponieważ opublikuję artykuł z odpowiedzią na wszystkie pytania związane z Meksykiem, z mojego punktu widzenia oraz wskażę niektóre porady i ostrzeżenia.

Więc jeśli masz jeszcze jakieś pytania, nie wahaj się zapytać poniżej w komentarzach. :-)

// I'm back home now…. I can’t fall asleep, because I have a million beautiful memories in my head. Of course changing time zone is also guilty for my insomnia. I was very tired when I got to the Warsaw Airport yesterday, but I went directy to See Bloggers Event to Gdynia anyway. But I will tell you more about that in the following posts. Now I want to show you some pictures of the literal paradise.

I have to say that last week was my little mental relax. That's why I also wanted to have some rest from blogging and Instagram and I was posting just a little bit. I'm getting more and more questions about the whole trip, but I'm not able to answer everyone each by each, so please be patient, because I'm gonna publish an article with answer to every question related with Mexico from my point of view, also some advices and warnings.

So if you have any further questions don't hesitate to ask me here below. :-)

Likes

Comments