A metamorphosis of our bedroom with a baby corner

Tak się cieszę, że w końcu udało nam się zmobilizować do tego, aby urządzić kącik niemowlaka w naszej sypialni. Cieszę się także, że mogę Wam go pokazać na tym etapie, na którym jest obecnie. Brakuje jeszcze drobnych ozdób na ścianę, która teraz wydaje się pusta, ale na takie drobiazgi jeszcze przyjdzie czas. Ja jestem już dumna i szczęśliwa z tego jak na ten moment wygląda nasza sypialnia z kącikiem dla naszego synka. Mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu.

Niestety nie dysponujemy dużym metrażem mieszkania, więc musieliśmy ograniczyć ilość mebli do minimum, aby nie zastawić całej sypialni. W związku z tym zrezygnowaliśmy z komody dziecięcej z przewijakiem i postanowiliśmy zakupić matę pielęgnacyjną. Podobno jest to nawet bardziej praktyczne rozwiązanie na dłuższą metę. Jestem ciekawa jakie są Wasze doświadczenia? Czy korzystacie / korzystałyście ze specjalnej komody z przewijakiem, czy raczej przebieraliście Wasze dzieci gdziekolwiek było Wam w domu wygodnie?

// I'm so glad that we've finally been able to mobilize ourselves to arrange a baby corner in our bedroom. I am also happy to show you how it looks right now. We still lack of small decorations on the wall, which now seems empty, but I believe the time will come for such small things. I am already proud and happy how our bedroom with a corner for our son looks at the moment. I hope you like it too.

Unfortunately, we do not have a large flat, so we had to limit the amount of furniture to a minimum, not to pawn the entire bedroom. Therefore, we gave up the children's chest of drawers with a changing table and decided to buy a care mat. Probably it's even more practical in the long time. I am curious what are your experiences? Did you use a special changing table, or did you change your children wherever you were at home comfortably?

Już wcześniej wspominałam Wam o naszej kompaktowej komodzie LUVIA. Dzięki temu, że jest wysoka, posiada aż 5 szuflad i jest na tyle wąska, że idealnie wpasowała się w przestrzeń pomiędzy naszym łóżkiem, a łóżeczkiem maluszka.

Szuflady są stosunkowo pojemne, więc pomieściły prawie wszystkie potrzebne rzeczy. W jednej z nich umieściłam wszystkie body, w drugiej pajacyki, później pozostałe rzeczy i akcesoria. Ostatnia szuflada mieści także wyprawkę pielęgnacyjną (kremy, emulsje, oliwki.

Komoda pochodzi ze sklepu Edinos. Znajdziecie tam również inne ciekawe meble, stoliki nocne, łóżka, komplety wypoczynkowe itd. Jeśli właśnie się urządzacie i szukacie fajnych, minimalistycznych i przystępnych cenowo mebli to zachęcam Was do zajrzenia na ich stronę. Wpisując w koszyku kod: edinos50 zyskacie rabat w wysokości 50zł.

// I have already mentioned about our compact chest of drawers named LUVIA. Due to the fact that it's high, it has 5 drawers and is narrow enough to fit perfectly in the space between our bed and the baby's cot.

Drawers are relatively roomy, so they can hold almost anything you need. In one of them I put all the body suits, in the other rompers, then other things and accessories. The last drawer has a care layette (creams, emulsions, olives).

The chest of drawers comes from the Edinos store. There you will also find other interesting furniture like: bedside tables, beds, lounges, etc. If you are just arranging and looking for cool, minimalist and affordable furniture, I encourage you to look at their website. By entering the code: edinos50 in your basket you will get a discount of 50 PLN.

Aby pomieścić łóżeczko, przesunęliśmy nasze łóżko ze środka sypialni w stronę okna. Dzięki temu o dziwo sypialnia zrobiła się wizualnie bardziej przestrzenna. Jestem ciekawa czy taki układ pomieszczenia sprawdzi nam się w praktyce, czy będziemy coś później zmieniać. Mi bardzo podoba się jak to wygląda na ten moment i mam nadzieję, że nasze maleństwo będzie tutaj dobrze spać. Z każdym dniem już coraz bardziej nie mogę się go doczekać.

Dajcie znać, czy podoba Wam się metamorfoza naszej sypialni i kącik niemowlaka? Co jeszcze byście dodali?

// To accommodate the baby cot, we moved our bed from the center of the bedroom towards the window. Thanks to this, the bedroom became visually more spacious. I am curious whether this arrangement of the room will work in practice, or whether we will change something later. I really like how it looks at this moment and I hope that our baby will sleep well here. With each passing day I look forward for him even more.

Let me know if you like the metamorphosis of our bedroom and baby corner? What else would you add?

Polubienia

Komentarze

skucinska
skucinska,
Bardzo fajny ten kącik
nouw.com/skucinska
Laura Maria
Laura Maria,
Cudowny wystrój, iedalny dla dzidziusia ;3
modoweopowiesci.pl
Napisz komentarz...
IP: 82.99.3.229