Header

Po długim czasie post z serii "beauty". Jeśli już pytałyście na Instagramie lub Facebooku znacie odpowiedź na pytanie dotyczące rzęs, która brzmi: "Nie, aktualnie nie mam przedłużanych rzęs". Chociaż rzeczywiście miałam przedłużone je 3 miesiące temu, zanim zdecydowałam się wypróbować serum do rzęs. Lubiłam sztuczne rzęsy, ale szczerze mówiąc, umówmy się, że to dość droga przyjemność, więc pomyślałam, aby zadbać o własne rzęsy, by były w lepszej kondycji. Powiem tak naprawdę, takie przedłużane rzęski robią ogromną różnicę w wyglądzie, ale dlaczego nie spróbować mieć swoich naturalnych tak długich. Pewnie kiedyś spróbuję je ponownie przedłużyć, bo to może ułatwić życie, gdy np. jesteś na wakacjach. Jak wiemy, nie każdy został obdarzony długimi rzęsami, ale to nie ma znaczenia, bo dzięki produktom wspomagającym wzrost rzęs, można mieć już naturalnie dłuższe rzęsy. Istnieje wiele serum, które wspomagają wzrost rzęs. Ja postanowiłam wypróbować serum organiczne, które ma zdrowe składniki. To marka Nanolash. Każdej nocy po zmyciu mojego makijażu używam go. Jest to bardzo proste, ponieważ produkt posiada mały pędzelek i należy tylko przeciągnąć nim wzdłuż linii rzęs. Przypuszczałam, że zrobię ten post wcześniej, jak obiecałem, ale niestety nie widziałam żadnych dużych efektów po miesiącu lub dwóch. Zauważyłam je całkiem niedawno - 3 miesiące po pierwszym użyciu. Więc jeśli nie jesteś cierpliwą osobą - polecam Ci bardziej odżywkę Revitalash, która jest o wiele bardziej skuteczna w krótszym czasie. Jednak mi zależało, aby użyć czegoś organicznego i bezpiecznego dla moich oczu, bo jak może już wiecie, mam bardzo wrażliwe oczy na wszelkie składniki, więc muszę być bardzo ostrożna. W każdym razie po 3-miesięcznej kuracji efekty są oszałamiające! Nie mam zdjęcia przed i po, bo zapomniałam zrobić przed startem kuracji, więc nie sądzę, żeby to był dobry pomysł, aby pokazywać teraz efekty... Ale musicie mi zaufać - są one o wiele dłuższe i dostaję coraz więcej komplementów na temat moich rzęs, a nawet pytań czy mam sztuczne.

Mam nadzieję, że moja recenzja okazała się pomocna i proszę dajcie mi znać, jeśli macie jakieś pytania dotyczące tego tematu, a ja postaram się znaleźć na nie odpowiedź! Jak zawsze, jeśli macie dziewczyny jakieś porady dotyczące rzęs lub produktów do rzęs to chętnie chciałabym je usłyszeć!


//After a long time - the post of beauty serie. If you’ve asked on instagram or facebook you know the answer to the eyelash question is “no, I currently do not have eyelash extensions”. I actually had eyelash extensions 3 months ago, before I decided to try an eyelash serum. I did like falsies but honestly they were so expensive and then I thought about getting my own eyelashes in a better condition. I will say they really do make a big difference but why not try to have a natural as long. I have been curious about trying them out again because they make life easier when you are on holidays for example. As you know not everyone is blessed with long eyelashes, but that doesn’t mean, because thanks to a rise in lash-enhancing products, you can have longer natural lashes. There are lots of serums that help lashes grow longer. I decided to try an organic serum that has healthy ingredients. The brand is Nanolash. Every night after removing my makeup I use it. It's very easy, because it has small brush and you should only drag it along the lash line. I supposed I will do this post earlier, as I promised, but unfortunatelly I haven't seen any big results after month or two. I saw it last time - 3 months after first use. So if you're not a patient person - I would recommend you a Revitalash serum, which is much more effective in shorter time. But I wanted to use something organic and safe for my eyes, because as you maybe already know are so sensitive to any ingredients, so I have to be careful. Anyway after 3 month's treatment effects are stunning! I don't have pictures before and after, because I forgot to take before, so I don't think it's a good idea to show you the results right now... But you have to trust me - they are so much longer and I get more and more compliments about my eyelashes and even questions do I have falsies.

I hope this was helpful for you girls and please let me know if you have other questions about it and I'll try to answer them for you! As always if you girls have any lash advice or products I would love to hear!

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments