Pomysły na prezent walentynkowy dla niej i dla niego

Witajcie Kochani! Dawniej na moim blogu co rok pojawiała się seria postów z pomysłami na prezent na Walentynki. Zgodnie z moim postanowieniem - powracam do tej serii. A skoro mamy koniec Stycznia to warto już pomyśleć o swojej drugiej połówce. Mój mąż ma ze mną ciężko, bo Walentynki wypadają dwa dni po moich urodzinach, więc zwykle ma kłopot z pomysłami na dwie okazje naraz. Domyślam się, że w tych czasach właściwie każdemu ciężko jest znaleźć coś idealnego na tę właśnie okazję jaką są Walentynki. Dlatego właśnie przychodzę z pomocą i chciałabym polecić Wam stronkę, na której z pewnością każdy znajdzie coś wyjątkowego: https://www.murrano.pl/prezenty/ .

1. personalizowany album na zdjęcia

Jeśli robicie sobie często razem zdjęcia to może warto wywołać je i opisać, aby stanowiły pamiątkę na kolejne lata. Idealnie sprawdzi się do tego personalizowany album do zdjęć, dzięki któremu prezent okaże się jeszcze bardziej wyjątkowy.

2. PODUSZKA Z PERSONALIZOWANYM NAPISEM

Ja kiedyś sama sprezentowałam Karstenowi taką poduszkę i do dziś za każdym razem, gdy wyjeżdża gdzieś beze mnie zabiera ją ze sobą. To naprawdę miły i romantyczny upominek.

3. T-shirt z fajnym napisem

Taki t-shirt wykorzysta zarówno każdy mężczyzna, ale również kobieta. Nawet do chodzenia po domu, czy jako pidżamka do spania. Żadna markowa koszulka nie zastąpi takiej dedykowanej od swojej drugiej połówki. Napis możecie dowolnie edytować.

4. Szkatułka na biżuterię i na zegarki

Chyba każda kobieta ma mnóstwo biżuterii, więc fajnie jest podarować swojej ukochanej personalizowaną szkatułkę, w której będzie mogła przechowywać ulubioną biżuterię. Dzięki temu na jej toaletce zapanuje ład i porządek. Mężczyźnie za to można podarować szkatułkę na zegarki.

5. GRAWEROWANE KIELISZKI LUB SZKLANKI

Kieliszki do wina z grawerem z dedykacją to świetny pomysł na prezent dla ukochanej, bo która z nas nie kocha wina? A każdy wie, że z wyjątkowych kieliszków smakuje najlepiej. To samo dotyczy whiskey, którą każdy mężczyzna będzie delektował się jeszcze bardziej z własnych szklanek.

To już wszystkie propozycje na dzisiaj. Mam nadzieję, że spodobało się Wam to zestawienie i że jeśli jeszcze nie mieliście pomysłu na prezent na Walentynki to właśnie go znaleźliście.

Polubienia

Komentarze