WŁĄCZYŁAM W DOMU WAKACYJNY TRYB

Zapewne jesteście ciekawi skąd wziął się taki tytuł posta w kwietniu. Otóż, jak ostatnio wspominałam, mój nastrój był okropny przez te ciągłe zmiany pogody, raz śnieg, raz Słońce, raz deszcz. Takie to uroki wczesnej wiosny. Nie chciało mi się wstawać z łóżka, gdy za oknem witała nas ponura pogoda, ciemne chmury i mokre ulice. Postanowiłam zatem, że muszę zmienić co nieco swoje otoczenie, aby poczuć się lepiej. Zaczęłam od wystroju mieszkania. Nowy wystrój zawsze poprawia mi humor i nadaje nowego sensu, by "wstać z łóżka prawą nogą". Ja zawsze wspominam, że naprawdę niewiele trzeba, aby totalnie odmienić wygląd wnętrza. Szczególnie, kiedy mamy do dyspozycji jasne pomieszczenia, najlepiej białe ściany i meble. Wtedy wystarczy kilka drobiazgów, aby klimat wnętrza zupełnie się zmienił.

Jako, że w dobie pandemii ciężko jest teraz zaplanować egzotyczne wakacje, postanowiłam nieco wakacyjny klimat wprowadzić sobie w mieszkaniu. Spędziłam kilka dobrych godzin (przed snem), aby przejrzeć różne ciekawe wnętrza na Posterstore.pl. To jest dla mnie największa skarbnica inspiracji wnętrzarskich. Najbardziej spodobał mi się styl boho i stwierdziłam, że wpasuję się w obecne trendy.

Jeśli mowa o BOHO - nie mogło na mojej ścianie zabraknąć makramy. Ta jest ręcznie wykonana i zamówiłam ją na Allegro - wygrywając licytację. Wcześniej w tym miejscy wisiała mini "galeria" naszych zdjęć w złotych ramkach. Szybko zorientowałam się jednak, że złote ramki totalnie nie będą pasować w towarzystwie makramy.

Dlatego zdecydowałam się na zmówienie dębowych ram i przy okazji zamówiłam także nowe plakaty. Chciałam tym razem nadać spójny klimat we wszystkich pomieszczeniach, więc złote ramki w salonie wymieniłam również na dębowe, w których zawisły spójne z całą resztą obrazy One Line Art. Dzięki temu pomieszczenie nadal zachowuje nowoczesny wygląd, a jednocześnie współgra ze stylem boho.

Taki styl naprawdę pozytywnie wpłynął na moje samopoczucie. Jedząc rano śniadanie mogę poczuć wewnętrzny spokój, bo dębowe ramki dodają nieco przytulności w mieszkaniu. Do tego plakat, który cytuje: "Take time to do what makes your soul happy", dodaje mi z rana ogromnej motywacji do tego, aby zrobić coś dla siebie, czego zapragnie moja dusza. To bardzo ważne, szczególnie w przypadku bycia mamą, kiedy często zapominamy o swoich przyjemnościach, poświęcając się dziecku.

Jeśli spodobały Wam się moje plakaty i może chcecie również nieco odmienić swoje otoczenie dla lepszego samopoczucia to mam dla Was niespodziankę w postaci RABATU -35% (na plakaty z wył. kategorii Selection) na Poster Store: moniquerehmus35.

Polubienia

Komentarze

skucinska
skucinska,

fajne te obrazy

nouw.com/skucinska
syllwiusia,

U mnie trybu letniego jeszcze nie ma. Nie czuję nawet nadejścia wiosny, bo pogoda marna, a słońca bardzo mało. Latem zamierzam pojechać do Karpacza i wejść na Śnieżkę.

www.ver-tel.pl/
kaaroll,

U mnie jeszcze nie widać, że niedaleko do wakacji. Te będą spędzone w Polsce. Może pojedziemy do Karpacza i wejdziemy na Śnieżkę. Odpoczywać będziemy w górach. Oczywiście bierzemy rowery.

grillomaniak.pl/pl/
tifo24,

Przepiękne elementy wyposażenia domu! Masz gust dziewczyno!

www.tifo24.pl/
oleksy,

Przepiękne zdjęcia i wnętrza! Nosisz dosyć ciekawe obuwie domowe haha 😋

oleksy.pl/